منافق خداناباور، شراره سران‌چرخ انتخاب کنید؟!

پروسه پیشرفت:

عنوانشروعپایانتوضیحات
شروع پروسه۱۲ فروردین ۱۳۹۸
فاز اثبات بی‌شعوریقبلا اثبات شده
فاز حق انتخابقبلا انتخاب کردند
پایان پروسه۱۲ فروردین ۱۳۹۸

این مطلب جهت ساماندهی مطالب سریالی، و البته آخرین فرصت برای تصمیم گیری مخاطبینش منتشر شده است و به مرور تکمیل می‌گردد. حذف این هشدار و اطلاع‌رسانی تکمیل این مطلب در کانال گزارش عملیات طوفان به معنی انتشار رسمی این مطلب می‌باشد.

پیشگفتار

پیش از آنکه قانون معنا یابد بحث احترام متقابل باعث حفظ پایه‌های اجتماع می‌شود و به روابط افراد جامعه معنا می‌بخشد. انسان‌ها زمانی نیاز به قانون دارند که نتوانند با توجه به اصول و ظرفیت‌های عاطفی و اخلاقی‌شان با یکدیگر تعامل سازنده داشته باشند و کنار بیایند.

اخلاق‌مداری، آزاداندیشی، خردورزی، و احترام به شان انسانیت، یک چیز کاملا انسانی است که هر انسانی می‌تواند داشته باشد و برای داشتن این خصوصیات باید تلاش کند و خود را بسازد و مهم نیست که این فرد دیندار یا بی‌دین باشد، خداباور یا خداناباور باشد یا ندانم‌گرا باشد.

اگر احترام متقابل که ریشه در عواطف و اصول اخلاقی انسانی دارد قادر به حفظ موقعیت انسان نباشد؛ در نتیجه حضور قانون ضروری و اجتناب ناپذیر می‌شود و از این رو احترام جایگاه و خاستگاهی عاطفی و احساسی دارد که عاملی مهم و اساسی در حفظ تعادل اجتماعی و بقای ارتباطات افراد به شمار می‌آید.

احترام متقابل

احترام متقابل، یک «قانون طلایی» است؛ بدین معناست که رفتارهای ما با دیگران به گونه‌ای باشد که از دیگران انتظار داریم با ما چنان رفتاری داشته باشند. با به تعبیر دیگر آنچه را که برای خود می‌پسندی، برای دیگران هم بپسند و آنچه را که برای خود نمی‌پسندی برای دیگران هم نپسند.

سه قانون من

 • به خودم احترام بگذارم.
 • به دیگران احترام بگذارم.
 • مسوولیت تمام اعمال، رفتار و حرف‌هایی که بیان می‌کنم را هم بر عهده بگیرم.

هندی‌ها به گاو احترام می‌گذارند، من هم به عقایدشان احترام می‌گذارم! اما اگر گاوشان به من شاخ بزند، نه تنها به گاوشان احترام نمی‌گذارم، بلکه شاخ گاوشان را هم خواهم شکست.

خانم شرار سران چرخ

اگر شما احیانا کمی شعور و منطق داشته باشید، این حرف‌ها را تایید می‌کنید

 • هر کسی حق دارد متفاوت با شما فکر و عمل کند… پس به عقاید یکدیگر احترام بگذارید.
 • احترام را باید در خانه آموخت، در مدرسه تمرین کرد و در جامعه کامل نمود.
 • پس اگر به دیگران احترام نمی‌گزاری، پس توقع احترام نداشته باش.
 • اگر به دیگران احترام نمی‌گزاری، پس توقع احترام نداشته باش
 • هر کسی حق دارد متفاوت با شما فکر و عمل کند…

در ابتدا وظیفه خود می‌دانم از جناب آقای سران‌چرخ(پدر محترمتان)، خانم رویا شاکری(مادر محترمتان ) و ویدا سران‌چرخ (خواهر محترمتان) پیشاپیش عذر خواهی نمایم که اسم و رسم آنها به وسط کشیده شد.

من همواره تمام سعی خودم را به کار می‌گیرم تا در بالاترین حد ممکن برای دیگران احترام قائل شوم. و بر عکس همین انتظار را هم از دیگران دارم.

احترام متقابل یک معاددو طرفه است. وقتی این شرط یکطرفه از بین برود، دلیلی ندارد من برای کسی احترام بگیریم. همسر شما گویا پیش خودش فکر می‌کند چون بشرطی که احترام متقابل وجود داشته باشد، تا مادامی که وسط قبول بفرمایید مقصر اصلی همسر پست‌فطرت‌تان هست.

گزارش

 • ۱۳۹۸٫۰۱٫۲۷: ایجاد صفحه.
 • ۱۳۹۸٫۰۱٫۲۸: آغاز فاز اثبات بی‌شعوری/ این فاز به دلیل حساسیت بصورت خصوصی انجام می‌گیرد.

اخطار!

این صفحه تنها برای اطلاع رسانی و آگاهی‌بخشی مخاطب اصلی آن ایجاد گردیده است تا بدین طریق قادر باشند اگر حرفی برای گفتن یا دفاع کردن از خودش دارد، آنرا به صورت عمومی و از طریق ارسال دیدگاه مطرح سازد. و تنها مخاطب این صفحه اجازه ارسال دیدگاه دارد. به همین دلیل به اطلاع شما می‌رسانم در صورت دریافت بیش از ۵ دیدگاه متفرقه از افرادی که مخاطب این صفحه نمی‌باشند،من چاره‌ای جز بستن دیدگاه و اتمام پروسه ندارم. پس اظهار فضل بیجای شما، تنها به ضرر مخاطب این صفحه تمام خواهد شد، انتخاب با خود شماست

1 دیدگاه در “منافق خداناباور، شراره سران‌چرخ انتخاب کنید؟!

 1. اخطار اول!
  سپاسگزارم که در سریع‌تر کردن پروسه دارید به من کمک می‌کنید.
  اما لطفا اجازه دهید خودشان اگر حرفی دارند، بازگو کنند،
  اطمینان داشته باشید که آنها لال نیستند و نیازی به شما ندارند.😜

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.