درباره من

محمد صالح سوزنچی می‌باشم

متولد و ساکن شهر همدان. عاشق و دلشیفته کودکان هستم و به همین خاطر به مباحث روانشناسی و روانکاوی علاقه‌مند هستم. بسیار بی‌تعارف و صریح هستم و خیلی دوست دارم دیگران هم با من اینگونه باشند. اهل شعار دادن و تظاهر کردن نیستم، هر چند این روز‌ها مرد عمل بودن کار خیلی سختی ایست و اما خوب همواره سعی خودم رو می‌کنم.

شدیدا به آینده فکر می‌کنم، چون معتقدم آینده را باید ساخت البته نه فقط برای خودم بلکه برای جامعه‌ای که در آن زندگی میکنم. رشد خودم رو در گرو رشد جامعه‌ام می‌دانم پس همواره سعی می‌کنم سازنده باشم.

توسعه دهنده نرم‌افزار می‌باشم با مدرک فوق دیپلم کامپیوتر(یعنی مهندس نیستم). شیفته برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل مباحثی پیچیده هستم مخصوصاً در مباحثی که نیاز است برای حل صورت مسالهٔ آن از روش‌های مهندسی معکوس بهره گرفت. بسیار کنجکاو و پژوهنده هستم و از آنجا که معتقدم خواستن توانستن است تا امروز هر چیزی که یاد گرفته‌ام را به صورت خودآموز با کمی صرف وقت بجهت مطالعه و البته تمرین و باز تمرین فرا گرفتم.ذاتاً یک نینجا هستم یعنی وقتی فعالیتی را آغاز کنم تا آنرا به سرانجام نرسانم دست از سعی و تلاش بر نمی‌دارم.
همچنین عضوی کوچک از جامعه نرم‌افزار کد باز هستم و به جنبش نرم‌افزار آزاد و دانش آزاد ارادت خاص دارم.

 

در حال حاضر :

در ابتدای سال ۱۳۹۱  خودم و وب‌مستر‌های ایرانی نیاز شدید به فونت فارسی مناسب و استاندارد برای استفاه از وب پیدا کردیم، از این تاریخ فعالیتم رو روی اصلاح فونت فارسی برای وب آغاز کردم.

چیزی حدود یکسال طول کشید تا موفق شدم برای اولین بار در ایران چند نمونه از فونت‌های فارسی را برای استفاده در وب اصلاح کنم. متاسفانه از شانس بدم  من ژن خوبی ندارم(آقا زاده نیستم)  از شانس ما یک آقازاده با همکاری یک دوست‌نما از

در صورت تمایل جهت آشنایی بیشتر با فعالیت‌های من می‌توانید من را در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال نمایید:

گیت‌هاب :

 

 

3 دیدگاه در “درباره من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.